Back to Top

Známe řešení

a umíme ho najít i pro Vás

Podívejte se, co nabízíme

Insolvence

Insolvenční právo je považováno za jednu z nejobtížnějších právních disciplín, která vyžaduje jak hluboké teoretické znalosti, tak praktické zkušenosti.


aboutNaši advokáti se v minulosti podíleli na řešení některých z největších insolvenčních kauz posledních let (z těch mediálně známějších např. Arca Investments, ROSS Holding, WPB Capital, či oděvní značky Kara Trutnov a Pietro Filipi). Díky tomu se můžete spolehnout, že mnohaleté zkušenosti se zastupováním insolvenčních správců, dlužníků i věřitelů v insolvenčních řízeních umíme zúročit skutečně naplno.

V rámci insolvence se zaměřujeme na vedení incidenčních sporů o určení pravosti, výše nebo pořadí pohledávky, o odpůrčích žalobách insolvenčních správců, nebo o vyloučení věci z majetkové podstaty. Nabízíme též sepis insolvenčních návrhů, zastupování v insolvenčních řízeních, nebo právní podporu při zpeněžování majetku z majetkové podstaty, či odkupu majetku z insolvence.

Umíme však nabídnout i řešení drobnější agendy, spočívající v sepisu návrhů na povolení oddlužení (osobní bankrot), nebo přihlašování pohledávek do insolvenčního řízení.

Co Vám můžeme nabídnout?

Návrh na povolení oddlužení

Přihlášky do insolvenčního řízení

Zastoupení v soudních sporech s insolvenčním správcem

Insolvenční návrhy (věřitelské i dlužnické)

Odborné poradenství v insolvenčním řízení

Odkupy nemovitostí z insolvence

Obranu proti šikanózním insolvenčním návrhům