Back to Top

Známe řešení

a umíme ho najít i pro Vás

Podívejte se, co nabízíme

Obchodní společnosti

Hledáte-li spolehlivého partnera, který porozumí právu i Vašemu byznysu, pak jste u nás správně.


aboutOd malých společností po korporátní struktury zajistíme vše, co je po právní stránce třeba.

O své klienty pečujeme a snažíme se je chránit před potenciálními hrozbami. Předvídáme možná rizika podnikání a ke každému úkolu, kterým nás pověříte, přistupujeme zodpovědně. Zastáváme názor, že advokát a jeho klient tvoří v obchodních vztazích tým. Pokud je tým funkční, profitují z toho obě strany. Dobře napsaná obchodní smlouva vede k úspěchu klienta a jeho advokáta v obchodním sporu. Správné znění společenské smlouvy nebo stanov zase klientovi umožní nakládání se společností bez jinak častých komplikací a administrativních nákladů.

Rádi Vám pomůžeme se založením nových společností, nastavením jejich vnitřního fungování, sepisem smluv s dodavateli, odběrateli i dalšími partnery. U již existujících společností Vám pomůžeme s optimalizací jejího chodu a zakladatelských dokumentů nebo Vám pomůžeme s převodem či ukončením Vašeho podnikání. Vše najdete pod jednou střechou. Naše znalosti z oblasti obchodního práva umíme propojit i do jiných právních odvětví, a tak Vás nepřekvapí ani nechtěné problémy se zaměstnanci, dlužné faktury, ani problémy se správními úřady.


Řešíte ve společnosti konflikt mezi společníky nebo jednateli?


aboutV některých společnostech se bohužel stává, že vztahy mezi řídícími orgány ochladnou. V lepším případě si společníci nebo jednatelé dělají vzájemné schválnosti. V horším případě však mohou přistupovat i k tunelování bankovních účtů, uzavírání nevýhodných smluv za společnost a dalšímu jednání, které společnost nebo ostatní zúčastněné poškozuje. Pokud máte podezření, že se ve Vaší společnosti děje něco nekalého nebo jste už unavení z neustálých hádek s druhým společníkem a rádi byste svůj podíl prodali, jsme tu pro Vás.

S námi se můžete naplno věnovat tomu, co umíte nejlépe – Vašemu podnikání.

Co spoluprací s námi můžete získat?

Založení společnosti (s.r.o., v.o.s., a.s.).

Smlouvy mezi společníky.

Změnu společenské smlouvy.

Výměnu jednatele.

Prodej společnosti.

Spis obchodních smluv.

Zastoupení v soudních sporech.

Zrušení obchodní společnosti.

Due diligence.

Fúze a akvizice.