Back to Top

Známe řešení

a umíme ho najít i pro Vás

Podívejte se, co nabízíme

Řešení pohledávek

Řešení pohledávek není jen záležitostí vedení soudních sporů, ale kompletní pohledávkové agendy pro malé a středně velké podniky.


aboutTým vyškolených odborníků se postará o posouzení Vašeho nároku (či celého portfolia pohledávek), o komunikaci s dlužníky, vedení evidence vymožených plnění a komplexní právní zastoupení od první upomínky až po vymožené plnění.

Pro naše klienty dále zajišťujeme rychlý odkup jejich pohledávek v případě, kdy nemohou či nechtějí čekat dlouhé měsíce na výsledek soudních sporů. Na opačné straně pak zastupujeme klienty též při odkupech pohledávek či portfolií pohledávek, při jejich posouzení, jednání o podmínkách koupě, přípravě smluv i následném vymáhání.

Nejčastěji pracujeme s pohledávkami vzniklými z obchodněprávních vztahů, neuhrazené ceny díla či služby, neuhrazenými fakturami za zboží a pohledávkami v oblasti elektronických komunikací a telekomunikací.

Díky vysoce systematizovaným metodám práce dokážeme nastavit podmínky spolupráce přesně na míru Vašemu podnikání. Řešení Vašich pohledávek tak bude dávat smysl.

Co Vám můžeme nabídnout?

Zastoupení při vymáhání pohledávek

Správa portfolia pohledávek

Komunikace s dlužníky

Posouzení právních nároků a dobytnosti pohledávek

Výkup pohledávek

Zastoupení při nákupu portfolií pohledávek