Back to Top

Známe řešení

a umíme ho najít i pro Vás

Podívejte se, co nabízíme

Naše služby

imgNemovitosti

Pracujeme pro realitní kanceláře, developery, dražebníky, stavební společnosti i jednotlivce. Vedle převodů nemovitostí zajišťujeme právní poradenství s developerskými projekty, nebo zastupujeme ve sporech z vad či smluv o dílo. Cizí nám nejsou ani spory se stavebními úřady, územní plány či černé stavby.

Zjistit více

imgTrestní právo

Obhajujeme obviněné i zastupujeme poškozené, a to v jakékoli fázi trestního řízení. Za své klienty se umíme postavit, i když se případ jeví beznadějně. Samozřejmostí je i maximální diskrétnost a profesionalita.

Zjistit více

imgRodinné právo

Našim klientům poskytujeme rovněž služby v oblasti rodinného práva, rozvodů, vypořádání společného jmění manželů či úpravy péče a výživy. Jsme oporou i v těch nejvypjatějších životních situacích.

Zjistit více

imgInsolvence

Insolvencím rozumíme ze všech úhlů. Zastupujeme dlužníky, věřitele i insolvenční správce. K tomu máme v zádech řadu zkušeností z největších a nejsledovanějších insolvenčních řízení u nás.

Zjistit více

imgDopravní nehody

Obětem dopravních nehod vymůžeme spravedlivé odškodnění vzniklé újmy. Nezapomínáme ani na obviněné, kterým zajišťujeme spravedlivý proces a efektivní obranu jejich práv.

Zjistit více

imgObchodní společnosti

Od založení společnosti přes nastavení obchodních smluv, směrnic a interních procesů, až po převody, fúze, či akvizice. Umíme se rovněž pohybovat v obchodních sporech a sporech mezi společníky.

Zjistit více

imgŘešení pohledávek

Poskytujeme komplexní služby v oblasti vymáhání a správy pohledávek. Každá oblast podnikání vytváří specifické závazky. My umíme najít řešení pro každou z nich.

Zjistit více

imgPracovní právo

Pracovní smlouvy, výpovědi, nezaplacenou mzdu či odstupné a mnoho dalšího řešíme rychle a odborně. Ať už jste zaměstnanec či zaměstnavatel, s námi najdete zastání.

Zjistit více

imgDoprava a logistika

Na vnitrostátní a mezinárodní dopravu, spedici i logistiku se specializujeme jako jedni z mála odborníků v České republice. Bez problémů Vám tak poradíme s vnitřním nastavením společnosti, právními vztahy se smluvními partnery i s případnými soudními spory.

Zjistit více

Naše advokátní kancelář

Jsme advokátní kancelář působící na pobočkách v Hradci Králové a v Praze. Při své práci dáváme důraz na specializaci a individuální přístup ke každému klientovi. Víme, kdy je třeba ukázat ostré lokty, ale také umíme dojít k rozumné dohodě. Máme zkušenosti z předních Českých kanceláří, které obohacujeme o moderní a lidský přístup.

Umíme Vám pomoct především v obchodních a občanskoprávních záležitostech, jakož i v oblasti realitního, trestního či insolvenčního práva. Našimi klienty jsou malí a střední podnikatelé, ale i developeři, realitní kanceláře, start-upy i soukromé osoby. Děláme vše pro to, abychom Vám poskytovali kvalitní právní služby, které přináší výsledky.

Jsme KG Partners.

office

office2

Společníci advokátní kanceláře

employee

Mgr. Christian Grym, LL.M.

Advokát

employee

Mgr. Matěj Košťál, LL.M.

Advokát

Další aktivity

piktogram1

Piktogram1

piktogram1

Aktuality

Smlouva o realitním zprostředkování v judikatuře

V době psaní tohoto příspěvku celý realitní trh s napětím ...
/ / Nemovitosti

Co přinese oddlužovací novela insolvenčního zákona

Koncem ledna 2019 podepsal prezident Miloš Zeman vládní návrh tzv ...
/ / Insolvence

Zástavní právo k družstevnímu bytu

Zřídit zástavní právo ke členskému podílu v bytovém družstvu nebylo ...
/ / Nemovitosti

Domluvte si schůzku.

    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. S našimi zásadami zpracování osobních údajů se můžete seznámit zde