Back to Top

Známe řešení

a umíme ho najít i pro Vás

Podívejte se, co nabízíme

Naše služby

imgNemovitosti

Pracujeme pro realitní kanceláře, developery, dražebníky, stavební společnosti i jednotlivce. Vedle převodů nemovitostí zajišťujeme právní poradenství s developerskými projekty, nebo zastupujeme ve sporech z vad či smluv o dílo. Cizí nám nejsou ani spory se stavebními úřady, územní plány či černé stavby.

Zjistit více

imgTrestní právo

Obhajujeme obviněné i zastupujeme poškozené, a to v jakékoli fázi trestního řízení. Za své klienty se umíme postavit, i když se případ jeví beznadějně. Samozřejmostí je i maximální diskrétnost a profesionalita.

Zjistit více

imgRodinné právo

Našim klientům poskytujeme rovněž služby v oblasti rodinného práva, rozvodů, vypořádání společného jmění manželů či úpravy péče a výživy. Jsme oporou i v těch nejvypjatějších životních situacích.

Zjistit více

imgInsolvence

Insolvencím rozumíme ze všech úhlů. Zastupujeme dlužníky, věřitele i insolvenční správce. K tomu máme v zádech řadu zkušeností z největších a nejsledovanějších insolvenčních řízení u nás.

Zjistit více

imgDopravní nehody

Obětem dopravních nehod vymůžeme spravedlivé odškodnění vzniklé újmy. Nezapomínáme ani na obviněné, kterým zajišťujeme spravedlivý proces a efektivní obranu jejich práv.

Zjistit více

imgObchodní společnosti

Od založení společnosti přes nastavení obchodních smluv, směrnic a interních procesů, až po převody, fúze, či akvizice. Umíme se rovněž pohybovat v obchodních sporech a sporech mezi společníky.

Zjistit více

imgŘešení pohledávek

Poskytujeme komplexní služby v oblasti vymáhání a správy pohledávek. Každá oblast podnikání vytváří specifické závazky. My umíme najít řešení pro každou z nich.

Zjistit více

imgPracovní právo

Pracovní smlouvy, výpovědi, nezaplacenou mzdu či odstupné a mnoho dalšího řešíme rychle a odborně. Ať už jste zaměstnanec či zaměstnavatel, s námi najdete zastání.

Zjistit více

imgDoprava a logistika

Na vnitrostátní a mezinárodní dopravu, spedici i logistiku se specializujeme jako jedni z mála odborníků v České republice. Bez problémů Vám tak poradíme s vnitřním nastavením společnosti, právními vztahy se smluvními partnery i s případnými soudními spory.

Zjistit více

Naše advokátní kancelář

Jsme advokátní kancelář působící na pobočkách v Hradci Králové a v Praze. Při své práci dáváme důraz na specializaci a individuální přístup ke každému klientovi. Víme, kdy je třeba ukázat ostré lokty, ale také umíme dojít k rozumné dohodě. Máme zkušenosti z předních Českých kanceláří, které obohacujeme o moderní a lidský přístup.

Umíme Vám pomoct především v obchodních a občanskoprávních záležitostech, jakož i v oblasti realitního, trestního či insolvenčního práva. Našimi klienty jsou malí a střední podnikatelé, ale i developeři, realitní kanceláře, start-upy i soukromé osoby. Děláme vše pro to, abychom Vám poskytovali kvalitní právní služby, které přináší výsledky.

Jsme KG Partners.

office

office2

Další aktivity

piktogram1

Piktogram1

piktogram1

Aktuality

Smlouva o realitním zprostředkování v judikatuře

V době psaní tohoto příspěvku celý realitní trh s napětím ...
/ / Nemovitosti

Co přinese oddlužovací novela insolvenčního zákona

Koncem ledna 2019 podepsal prezident Miloš Zeman vládní návrh tzv ...
/ / Insolvence

Zástavní právo k družstevnímu bytu

Zřídit zástavní právo ke členskému podílu v bytovém družstvu nebylo ...
/ / Nemovitosti

Domluvte si schůzku.

    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. S našimi zásadami zpracování osobních údajů se můžete seznámit zde